Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Jedność - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Międzypokoleniowe sprzątanie świata w Klubie Jedność

23 września 2019 r.

Właściwych nawyków dotyczących ekologii trzeba się uczyć od najmłodszych lat. Pamiętają o tym instruktorzy Klubu Jedność i seniorki związane z Klubem, którzy zaprosili dzieci z os. Wolica do wspólnej międzypokoleniowej akcji sprzątania najbliższego otoczenia. Zebrane odpady posegregowane zostały do odpowiednich pojemników, dzieci wykonały także tematyczne prace plastyczne.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Akcja Lato 2019 w Klubie Jedność

8-17 lipca 2019 r.

Co łączy historię Polski i klocki LEGO®? Jak powstaje komiks i jak stworzyć swój własny? Jakie przygody czekają w Parku Linowym i czy pokonam lęk wysokości?  To tylko kilka z pytań na jakie odpowiedzi poznawali uczestnicy Akcji Lato w Klubie Jedność. Do tego oczywiście wizyty w kinie, na basenie i wiele różnorodnych warsztatów.


więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Rodzinny Piknik na Wolicy

18 czerwca 2019 r.

18 czerwca w ogrodzie Szkoły Podstawowej nr 142 im. T. Kościuszki odbył się wspaniały i kolorowy Festyn Rodzinny. Dyrekcja Szkoły i Rada Rodziców przygotowała dla dzieci mnóstwo atrakcji. O część festynowych atrakcji zadbał nasz Klub Jedność.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień Matki w Klubie Jedność

27 maja 2019 r.

Występy na scenie, najserdeczniejsze życzenia a potem słodki poczęstunek - 27 maja 2019 roku młodzi uczestnicy zajęć w Klubie Jedność zaprosili swoje mamy na spotkanie z okazji ich święta.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Bajkowy Dzień Wolicy

15 maja 2019 r.

Bajkowy Dzień Wolicy, który odbył się 15 maja w Klubie Jedność Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta na długo pozostanie w dziecięcej pamięci. Pomimo kapryśnej pogody humor dopisywał wszystkim.

więcej zdjęć...

fot. P. Kalina
fot. P. Kalina
fot. P. Kalina

Festyn ekologiczny ze Strażą Miejską

12 kwietnia 2019 r.

Festyn Ekologiczny stanowił wyśmienitą okazję do pokazania i przybliżenia dzieciom piękna przyrody oraz przekazania podstawowych zasady ochrony środowiska naturalnego. Partnerem wydarzenia, zorganizowanego w Klubie Jedność, była Straż Miejska Miasta Krakowa.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Wicie palmy w Klubie Jedność

8 kwietnia 2019 r.

Bukszpan, cis, tuje, kwiaty z krepiny, trawy i wstążki z bibuły stanowiły budulec palmy wielkanocnej, którą uwito 8 kwietnia podczas warsztatów w Klubie Jedność. Palma zdobić będzie wnętrze kościoła pw. Matki Boskiej Częstochowskiej w Wolicy w czasie uroczystości wielkanocnych.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Słomiane wyplatanie w Klubie Jedność

1 kwietnia 2019 r.

Wykonywać niezwykłe ozdoby ze słomy uczyli się uczestnicy warsztatów Słomiane plecionki w Klubie Jedność.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Powitanie wiosny w Klubie Jedność

25 marca 2019 r.

Z samodzielnie wykonaną panną Marzanną dzieci z Klubu Jedność pożegnały zimę i powitały tegoroczną wiosnę.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień Kobiet na Wolicy

4 marca 2019 r.

W poniedziałek 4 marca 2019 r. przed Klubem Jedność można było zaobserwować wzmożony ruch, zwłaszcza kobiet. A przyczyną tego było wydarzenie przygotowane specjalnie dla nich z okazji Dnia Kobiet. Obchody tego wyjątkowego dnia upłynęły w ciepłej, pogodnej i wesołej atmosferze.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 1/13

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE