Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Zakole - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Święto Plonów w Kantorowicach

25 sierpnia 2019 r.

Słoneczna pogoda, wspaniała atmosfera i niesamowici ludzie – tak w skrócie można opisać tegoroczny Dzień Kantorowic. 25 sierpnia na Błoniach Kantorowickich odbyło się Święto Plonów. Mieszkańcy przyodziani w stroje krakowskie, zapach wypieków, a także muzyka zachęciły wielu mieszkańców do wspólnego biesiadowania.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina

Słoneczny Piknik w Klubie Kantorowice

2 czerwca 2019 r.

Słońce, radość i zabawa – tak było podczas Pikniku Rodzinnego w Klubie Zakole. W niedzielę 2 czerwca od godz. 15 na Błoniach Kantorowickich pojawiły się rodziny z dziećmi, młodzież oraz seniorzy, by wspólnie świętować ten wspaniały dzień. Podczas festynu na scenie można było podziwiać występy artystyczne i skorzystać z różnych atrakcji przygotowanych przez Organizatorów - Klub Zakole i Stowarzyszenie "Nasze Kantorowice".

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Zwycięska Kora - finał konkursu fotograficznego „Wiosna, ach to Ty”

17 maja 2019 r.

Małgorzata Przywara zwyciężyła w konkursie fotograficznym „Wiosna, ach to Ty”, zorganizowanym przez Klub Zakole Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Finałowa gala konkursu odbyła się 17 maja br. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Przewodniczący Rady Miasta Krakowa Dominik Jaśkowiec.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. Magdalena Rutkowska–Oliwa

Otwarcie Klubu Zakole

14 października 2018 r.

W niedzielę 14 października do użytku krakowian oddany został 13 klub Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta - Klub Zakole w os. Kantorowice. Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski wręczył kierownikowi Klubu - Jarosławowi Szwecowi oraz dzieciom - mieszkańcom osiedla - symboliczne klucze do budynku. Towarzyszący otwarciu festyn był okazją do wzięcia udziału w zajęciach pokazowych, które znajdą się w tegorocznej ofercie Klubu Zakole. Przybyli wysłuchali także występu artystycznego Małgorzaty Krzysicy - aktorki Teatru Ludowego oraz koncertu zespołu Classic. Wieczorem do tańca porwał wszystkich zespół Telex.

więcej zdjęć...

fot. P. Smolik
fot. P. Smolik
fot. P. Smolik

STRONA 1/1

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE