Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Dukat - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Akcja Lato 2019 w Klubie Dukat

24 czerwca - 19 lipca 2019r.

Moc atrakcji przygotowali Instruktorzy Klubu Dukat dla dzieci uczestniczących w tegorocznej Akcji Lato. Kino, sale zabaw, różnorodne warsztaty, wycieczki do parku i ogrodu doświadczeń, szaleństwo na wrotkach i na kręglach, aktywny czas na ściance wspinaczkowej i parku trampolin.


więcej zdjęć...

fot. Klub Dukat
fot. Klub Dukat
fot. Klub Dukat

Taneczny Dzień Grębałowa

16 czerwca 2019 r.

Dzień Grębałowa w tanecznych rytmach z całego świata świętował Klub Dukat wraz z mieszkańcami osiedla. Pomimo deszczu organizatorzy niestrudzenie realizowali zaplanowane punkty programu - pokazy, wspólne tańce, występy artystyczne, czy rozwiązywanie gigantycznej krzyżówki - oczywiście o tematyce tanecznej. Wieczorem, kiedy chmury ustąpiły, grębałowianie mieli okazję sami zaprezentować swoje umiejętności podczas zabawy tanecznej przy muzyce na żywo.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Smolik
fot. Paweł Smolik
fot. Paweł Smolik

Dzień Rodziny z babcią Jagą

24 maja 2019 r.

Słonecznie i radośnie – mimo ciężkich chmur wiszących na niebie – było w piątkowe popołudnie 24 maja w Grębałowie. Dzień Rodziny zgromadził w Klubie Dukat Ośrodka Kultury-Kraków Nowa Huta dzieci, rodziców i dziadków.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Grębałów wspominał ofiary zbrodni katyńskiej

12 kwietnia 2019 r.

Mieszkańcy Grębałowa, Luboczy oraz Kantorowic uczcili w piątek 12 kwietnia pamięć ofiar zbrodni katyńskiej. W uroczystości udział wzięły rodziny zamordowanych oficerów, którzy pochodzili z Grębałowa - ppor. Antoniego Łacha oraz kpt. Władysława Cieślewicza

więcej zdjęć...

fot. Magdalena Rutkowska-Oliwa
fot. Magdalena Rutkowska-Oliwa
fot. Magdalena Rutkowska-Oliwa

Dzień Kobiet i Mężczyzn w Klubie Dukat

8 marca 2019 r.

Klub Dukat już trzeci rok z rzędu łączy dwa wydarzenia - Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w jedno bardzo miłe spotkanie.

więcej zdjęć...

fot. M. Rutkowska-Oliwa
fot. M. Rutkowska-Oliwa
fot. M. Rutkowska-Oliwa

Karnawałowe utwardzanie parkietu w Klubie Dukat

22 lutego 2019 r.

Karnawałowe utwardzanie parkietu 2019 w Klubie Dukat za nami. Uczestnicy zbadali i sprawdzili taneczną nawierzchnię! W pląsach odpowiednio utwardzili parkiet na przyszłe taneczne szaleństwa! Grali i śpiewali niezastąpieni Dorota i Jacek.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Karnawałowe Piżama Party w Klubie Dukat

Klub Dukat zaprosił dzieci na Karnawałowe PiżamaParty. Jak było? List dzieci do stęsknionych rodziców mówi sam za siebie:
„ Kochani Rodzice. U nas wszystko w porządku. Nie czekajcie na nas. Nie wracamy na noc do domu. Mamy nadzieję, że bawicie się dobrze - Wasze Dzieci. PS.: Jeszcze nie śpimy :D”

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Oszaleli Anieli w Klubie Dukat

1 lutego 2019 r.

Występ „domowy”, bo na deskach sceny Klubu Dukat Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, zwieńczył okres bożonarodzeniowych przedstawień w wykonaniu Klubowej Grupy Poetica. 1 lutego 2019 roku, zebrani w sali grębałowskiego centrum kulturalnego przyjaciele i sąsiedzi Klubu, obejrzeli widowisko jasełkowe Oszaleli Anieli.

więcej zdjęć...

Fot. Józef Ptak
Fot. Józef Ptak
Fot. Józef Ptak

Mikołaj z wizytą w Klubie Dukat

6 grudnia 2018 r.

6 grudnia do Klubu Dukat przybyło bardzo dużo dzieci, rodziców i dziadków. Wszyscy przyszli na spotkanie ze św. Mikołajem, który co roku przybywa z prezentami do grzecznych dzieci. Lecz niestety wśród gości pojawił się również Diabełek, który nieco narozrabiał i poprzestawiał drogowskazy. Chciał, aby Święty Mikołaj nie dotarł do dzieci z prezentami. Na szczęście bardzo pomysłowy Aniołek wraz z najmłodszymi widzami sprytnie przekonali urwisa Diabełka, że musi się poprawić i naprawić wszystko, co zniszczył. Cała przygoda zakończyła się dobrze. Dzieci wraz z Aniołkiem i Diabełkiem oraz rodzicami i dziadkami przywołali piosenką Świętego Mikołaja, który dla każdego najmłodszego uczestnika przygotował kolorowy i bardzo słodki prezent.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Andrzejkowe szaleństwa w Klubie Dukat

Andrzejkowe szaleństwa w Klubie Dukat już za nami. Wszystkie pajęczyny zostały już omiecione z sufitów, miotły schowane... czarownica zakończyła swoje czary dla dzieci i dorosłych i powróciła do chatki na kurzej stopce, zostawiając dobre wróżby na 2019 rok i mnóstwo miłych wspomnień.

więcej zdjęć...

fot. Anna Waligórska-Dynowska
fot. Anna Waligórska-Dynowska
fot. Anna Waligórska-Dynowska

STRONA 1/10

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE