Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Krzesławice - Galeria zdjęć

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Dzień Krzesławic

Ostatnie sobotnie popołudnie czerwca mieszkańcy Krzesławic spędzili bawiąc się podczas tradycyjnego festynu rodzinnego. W programie imprezy, zorganizowanej przez Klub Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta, nie zabrakło nawiązań do jubileuszu 70-lecia Nowej Huty.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień Krzesławic z Wyspiańskim

27 maja 2018 r.

Mieszkańcy Krzesławic i okolic, korzystając z prawdziwie letniej pogody, spędzili niedzielne popołudnie 27 maja, licznie uczestnicząc w Dniu Krzesławic z Wyspiańskim. Imprezę zorganizował miejscowy klub, należący do sieci Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Ekopiknik z Mistrzem Janem

14 kwietnia 2018 r.

To była prawdziwa EKOsobota! Mnóstwo atrakcji, które łączył motyw ekologii, czekało na uczestników rodzinnego pikniku, zorganizowanego 14 kwietnia przez Klub Krzesławice.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Sobotni poranek z plastyką i teatrem

24 marca 2018 r.

Przedświąteczna sobota w Klubie Krzesławice rozpoczęła się warsztatami plastycznymi, podczas których dzieci wraz z rodzicami wykonywały wielkanocne zajączki, zdobione kolorowymi wiosennymi symbolami.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Ferie w Klubie Krzesławice

12-23 lutego 2018 r.

Dużo radości i szeroki uśmiech towarzyszyły uczestnikom zajęć, zorganizowanych podczas ferii zimowych przez Klub Krzesławice. Zabawy ruchowe i plastyczne, a także bliższe i dalsze wycieczki do ciekawych miejsc sprawiły, że chwile odpoczynku od zajęć szkolnych minęły wszystkim bardzo szybko.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Karnawałowy poranek w Klubie Krzesławice

27 stycznia 2018 r.

Zabawa karnawałowa dla najmłodszych w Klubie Krzesławice to atrakcja bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i emocji. Tego dnia w Klubie Krzesławice pojawiły się kolorowe postacie - bohaterowie znanych bajek, wróżki i królewny. Na początku imprezy każdy z uczestników mógł zrobić sobie wspaniałą koronę lub miecz. Następnie animator zaprosił wszystkich do zabawy. Było mnóstwo gier, konkursów i tańców. Wspólne pląsy wszystkim przyniosły wiele radości.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Mikołajkowy wieczór z teatrem i plastyką

8 grudnia 2017

Wizyta świętego Mikołaja to jedna z najbardziej oczekiwanych przez dzieci chwil w roku. W Klubie Krzesławice przygotowania do niej miały charakter artystyczny. 

więcej zdjęć...

fot. Klub Krzesławice
fot. Klub Krzesławice
fot. Klub Krzesławice

Sobotni poranek z plastyką i magią

25 listopada 2017 r.

Dzieci bardzo chętnie przenoszą się w świat baśni, czarów i magii. Taką właśnie okazję miały podczas zabawy andrzejkowej z udziałem iluzjonisty Marka w Klubie Krzesławice Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień Papieski w Klubie Krzesławice

26 października 2017 r.

26 października 2017 r. w Klubie Krzesławice zagościła niezwykła atmosfera, którą stworzył zespół seniorów Krzesławianki. Jako gospodarze wieczoru, przygotowali poruszający program słowno- muzyczny opowiadający o jednej z pielgrzymek Papieża Jana Pawła II do Polski.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Dzień otwarty w Klubie Krzesławice

13 października 2017 r.

Jak co roku Klub Krzesławice otworzył swoje podwoje dla wszystkich zainteresowanych różnorodnymi zajęciami. Zarówno dzieci jak i dorośli mogli przekonać się, że osiedlowa placówka kulturalna może być świetnym miejscem na spędzane wolnego czasu oraz rozwijanie swoich pasji.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

STRONA 1/9

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE