Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

Między niebem a piekłem - jasełka w Klubie Dukat

21 stycznia 2020 r.

Ciężka praca Klubowej Grupy Poetica i uczestników zajęć teatralnych „Kuferek rozmaitości” w Klubie Dukat pod kierunkiem Magdaleny Rutkowskiej-Oliwy, zaowocowała wspaniałym widowiskiem o tematyce bożonarodzeniowej zatytułowanym „Między niebem a piekłem” .

więcej zdjęć...

fot. M. Rutkowska-Oliwa, I. Filus
fot. M. Rutkowska-Oliwa, I. Filus
fot. M. Rutkowska-Oliwa, I. Filus

Zabawa karnawałowa w Klubie Zakole

17 stycznia 2020 r.

17 stycznia w Klubie Zakole odbyła się zabawa karnawałowa dla dzieci z klas 1-3, ze Szkoły Podstawowej nr 129 na Wzgórzach Krzesławickich. W zabawie wzięło udział 70 dzieci. Na początek animatorzy zaproponowali turniej gier i tenisa stołowego. Po tej rozgrzewce dzieci przejął DJ, który prowadził zabawę taneczną. Węże, układy choreograficzne i naśladowanie instrumentów muzycznych bardzo przypadły dzieciom do gustu. Organizatorzy zapewnili dzieciom, a także ich rodzicom i nauczycielom niezłą dawkę tańca i humoru.

Serdecznie zapraszamy szkoły do współpracy w zakresie organizacji imprez oraz do udziału w wydarzeniach organizowanych przez Klub Zakole oraz pozostałe kluby naszego ośrodka.

więcej zdjęć...

fot. Klub Zakole
fot. Klub Zakole
fot. Klub Zakole

Karnawałowy maraton fitness w Klubie Mirage

10 stycznia 2020 r.

10 stycznia Klub Mirage należał do kobiet, które oprócz zdrowego trybu życia i efektywnego wysiłku, lubią wieczory w kobiecym gronie. Zorganizowany przez Klub Karnawałowy maraton fitness tradycyjnie zgromadził panie w różnym wieku, ale za to wszystkie zgodnie wystrojone w kolorowe dresy. Program wieczoru wypełniły zumba i aerobik, a następnie beztroskie tańce i śpiewy, które poprowadził zaprzyjaźniony mistrz dobrej zabawy Marek Kijowski.

więcej zdjęć...

fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage

Otwarcie nowej siedziby Klubu Zgody

11 stycznia 2020 r.

W sobotę 11 stycznia otwarta została nowa siedziba Klubu Zgody. W miejscu, gdzie dotychczas funkcjonował nowohucki oddział Muzeum Krakowa - na os. Słonecznym 16 - tworzy się nowe miejsce spotkań i przestrzeń twórcza dla mieszkańców.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina

Muzyczne Spotkania na Wzgórzach Krzesławickich - Koncert Kolęd

29 grudnia 2019 r.

Owacją na stojąco zakończył się Koncert Kolęd, który odbył się 29 grudnia, w święto Świętej Rodziny, w kościele Miłosierdzia Bożego w ramach cyklu Muzyczne Spotkania na Wzgórzach Krzesławickich. Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała wspaniałych improwizacji Adama Tańskiego – organisty i kompozytora oraz pięknego śpiewu kolęd w wykonaniu Cappella Marialis – młodego, ale niezwykle utalentowanego zespołu wokalnego Bazyliki Mariackiej w Krakowie pod dyrekcją Krzysztofa Michałka.

więcej zdjęć...

fot. Art Vivo
fot. Art Vivo
fot. Art Vivo

61. Nowa Huta. Dlaczego Nie?! Kolędy na trzech Tenorów

28 grudnia 2019 r.

W sobotni wieczór 28 grudnia 2019 r., w kościele św. Brata Alberta na nowohuckim osiedlu Dywizjonu 303, w ramach 61. edycji cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! z niezwykłym koncertem pieśni bożonarodzeniowych wystąpiło trzech tenorów – Jakub Oczkowski, Alexander Martinez i Piotr Karzełek.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Smolik
fot. Paweł Smolik
fot. Paweł Smolik

Nowa Huta całkiem dobrze poznana

październik-listopad 2019 r.

Zakończył się, trwający od lipca do grudnia 2019 roku projekt „Cudze chwalicie? Nową Hutę poznajcie!”, który był realizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty pod patronatem Ośrodka Kultury Kraków–Nowa Huta. Dzięki dofinansowaniu Miasta Krakowa, uzyskanemu w konkursie ofert pn. „Wzbogacenie oferty kulturalnej miasta – wydarzenia kulturalne i artystyczne, w dziedzinie: edukacja kulturowa 2019” udało się zrealizować cel projektu, jakim było włączenie nowohucian z osiedli peryferyjnych do udziału w ofercie kulturalnej, proponowanej przez instytucje kultury działające na terenie nowohuckich dzielnic i osiedli.

więcej zdjęć...

fot. SPNH
fot. SPNH
fot. SPNH

Jako Róża - Koncert Maryjny z cyklu Mistrzejowickie Impresje Muzyczne

14 grudnia 2019 r.

W sobotę 14 grudnia br. w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy na os. Bohaterów Września 33 odbył się Koncert Maryjny z cyklu Mistrzejowickie Impresje Muzyczne. W wydarzeniu, noszącym tytuł "Jako Róża", wystąpił Chór Bazyliki OO. Cystersów w Mogile pod dyrekcją Stanisława Kowalczyka.

więcej zdjęć...

fot. Art Vivo
fot. Art Vivo
fot. Art Vivo

Rocznica stanu wojennego w Klubie Karino

14 grudnia 2019 r.

W sobotę, 14 grudnia 2019 roku wieczorem w Klubie Karino Ośrodka Kultury Kraków–Nowa Huta na osiedlu Chałupki, odbyło się ostatnie spotkanie finałowe projektu „Cudze chwalicie? Nową Hutę poznajcie!”. Projekt został zrealizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty dzięki dofinansowaniu Miasta Krakowa uzyskanemu w konkursie ofert pn. „Wzbogacenie oferty kulturalnej miasta – wydarzenia kulturalne i artystyczne, w dziedzinie: edukacja kulturowa 2019”. Doskonałą okazją do jego przeprowadzenia było 70–lecie powstania Nowej Huty.

więcej zdjęć...

fot. AG Studio G. Wawrzonek
fot. AG Studio G. Wawrzonek
fot. AG Studio G. Wawrzonek

Huczna „pięćdziesiątka”, czyli jubileusz „Jędrusia”

14 grudnia 2019 r.

Zabawy, gry i pokazy dla dzieci, a dla dorosłych gawęda, występy i potańcówka – w sobotę 14 grudnia 2019 roku Klub Jędruś przez cały dzień tętnił życiem, świętując w ten sposób swój jubileusz. Zlokalizowana na osiedlu Centrum A jednostka Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta wkracza właśnie w pięćdziesiąty rok działalności.

więcej zdjęć...

fot. P. Kalina
fot. P. Kalina
fot. P. Kalina

STRONA 1/156

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE