Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Galeria zdjęć

Filtr wyszukiwania:  

VIII Festiwal Zaklęte w Dyni

15 września 2019 r.

Dynie – od małych po olbrzymie, różnych kształtów, pomarańczowe, zielone, żółte i pstrokate, prawdziwe i pluszowe maskotki – zawładnęły nowohucką Aleją Róż w słoneczną niedzielę 15 września 2019 roku, za sprawą VIII Festiwalu Zaklęte w Dyni. Wydarzenie, zorganizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowej Huty i Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, zgromadziło tłumy krakowian.

więcej zdjęć...

fot. AG Studio G. Wawrzonek
fot. AG Studio G. Wawrzonek
fot. AG Studio G. Wawrzonek

CyrKawiaRnia – plenerowa kawiarnia cyrkowa po raz piąty w Nowej Hucie

31 sierpnia 2019 r.

Kocyki, poduchy, kanapy, leżaki, stoliczki z owocami, rozpostarte pomiędzy drzewami parasolkowe dekoracje, bar serwujący napoje chłodzące, cień drzew i zielona trawka - tak w sobotę 31 sierpnia wyglądała najbardziej cyrkowa kawiarnia w Nowej Hucie.

więcej zdjęć...

fot. Kuba Ociepa Fotografia
fot. Kuba Ociepa Fotografia
fot. Kuba Ociepa Fotografia

4 tygodnie lata w Klubie Mirage

Co dobre - szybko się kończy. Ani się obejrzeliśmy, a o trwającej aż cztery tygodnie Akcji Lato w Klubie Mirage można już mówić tylko w czasie przeszłym. Wakacyjne turnusy tradycyjnie cieszyły się dużym zainteresowaniem, miejsc bardzo szybko zabrakło, a instruktorzy dołożyli starań, by lato w mieście nie było nudne.

więcej zdjęć...

fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage
fot. Klub Mirage

Święto Plonów w Kantorowicach

25 sierpnia 2019 r.

Słoneczna pogoda, wspaniała atmosfera i niesamowici ludzie – tak w skrócie można opisać tegoroczny Dzień Kantorowic. 25 sierpnia na Błoniach Kantorowickich odbyło się Święto Plonów. Mieszkańcy przyodziani w stroje krakowskie, zapach wypieków, a także muzyka zachęciły wielu mieszkańców do wspólnego biesiadowania.

więcej zdjęć...

fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina
fot. Paweł Kalina

Święto plonów Dzielnicy XVIII Nowa Huta we Wróżenicach

18 sierpnia 2019 r.

Piękna pogoda dopisała mieszkańcom Dzielnicy XVIII Nowa Huta, świętującym we Wróżenicach tegoroczne dożynki. Po wielu miesiącach wytężonej pracy na roli nadszedł czas na podziękowania za pozyskane plony i wspólną biesiadę.

więcej zdjęć...

fot. P. Kalina
fot. P. Smolik
fot. P. Kalina

Nowa Huta na 43. Międzynarodowych Targach Sztuki Ludowej

14 sierpnia 2019 r.

70-lecie Nowej Huty - takie hasło towarzyszyło prezentacjom artystycznym podczas 43. Międzynarodowych Targach Sztuki Ludowej. Nową Hutę reprezentował Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta oraz Nowohuckie Centrum Kultury. Na scenie Targów, zlokalizowanej tuż obok Wieży Ratuszowej na Rynku Głównym wystąpiło 6 zespołów działających przy klubach Ośrodka: Jędrusie z Klubu Jędruś, Jarzębiny z Klubu Karino, Nasze Pokolenia z Klubu Jedność, Kościelanki z Klubu Pod Kasztanami, Krzesławianki z Klubu Krzesławice, Nutki z Klubu Herkules.

więcej zdjęć...

fot. OK
fot. OK
fot. OK

Cyrkowcy z Klubu 303 w Villeurbanne

Starsza grupa Cyrkowców z Klubu 303 spędziła część lipca w Villeurbanne we Francji, gdzie wzięła udział w Projekcie MONSTER. Próby w międzynarodowym i międzypokoleniowym gronie we współpracy z teatrem Cie Zeotrope, zaowocowały plenerowym widowiskiem Monster. 

więcej zdjęć...

fot. Sandrine Marichal
fot. Sandrine Marichal
fot. Sandrine Marichal

Cyrk-O-Maniacy w Weimarze

lipiec 2019 r.

Przez jedenaście dni CYRK-O-MANIACY z Klubu 303 brali udział w Projekcie Trójstronnej Wymiany Młodzieży Cyrkowej, współorganizowanym wraz Association Gwennili, Naphtaline École de Cirque oraz Zirkus Tasifan. Był to czas dobrej zabawy, ciężkiej pracy i odpoczynku w przepięknej okolicy, który przyniósł miłe owoce w postaci nowych znajomości, odkrywania siebie, swojego potencjału, a wszystko zwieńczone zostało cudownym spektaklem cyrkowym.

więcej zdjęć...

fot. Klub 303
fot. Klub 303
fot. Klub 303

Akcja Lato 2019 w Klubie Wersalik

1-26 lipca 2019 r.

Wrotkarnia, warsztaty plastyczne, kino, kręgle, laser park, spacer nad Zalew Nowohucki, galeria figur stalowych i Historyland, ścianka wspinaczkowa, wycieczka do Niepołomic i do parku trampolin - to tylko część atrakcji jakie czekały na uczestników Akcji Lato w Klubie Wersalik.

więcej zdjęć...

fot. Klub Wersalik
fot. Klub Wersalik
fot. Klub Wersalik

Akcja Lato 2019 w Klubie Dukat

24 czerwca - 19 lipca 2019r.

Moc atrakcji przygotowali Instruktorzy Klubu Dukat dla dzieci uczestniczących w tegorocznej Akcji Lato. Kino, sale zabaw, różnorodne warsztaty, wycieczki do parku i ogrodu doświadczeń, szaleństwo na wrotkach i na kręglach, aktywny czas na ściance wspinaczkowej i parku trampolin.


więcej zdjęć...

fot. Klub Dukat
fot. Klub Dukat
fot. Klub Dukat

STRONA 1/151

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE