Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Aerobik - Klub Mirage

Zajęcia polegające na wykonywaniu prostych układów choreograficznych w stałym tempie, przeplatanych ćwiczeniami wzmacniającymi, tak by zwiększyć efektywność spalania tkanki tłuszczowej.

Zajęcia adresowane są do osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy. Trening wspomaga odchudzanie oraz podnosi ogólny poziom wydolności fizycznej. Celem zajęć jest spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, ud i pośladków.

Termin:

  • poniedziałek, godz. 19.30-20.30
  • środa, godz. 19.30-20.30

Koszt:

  • zajęcia w karnecie miesięcznym – 10 zł/zajęcia

Instruktor:

Dorota Pałka - absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Pasjonatka wszelkiej aktywności fizycznej a jej największą miłością jest fitness. Tak jak każdy, wylewa na sali litry potu, ma zakwasy, a mimo wszystko idzie na zajęcia z uśmiechem i z jeszcze większym wraca do domu. 

Informacje i zapisy w Klubie Mirage.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE