Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Sensorki - Klub Zgody

Zajęcia dla najmłodszych poszukiwaczy wrażeń sensorycznych mające na celu usprawnienie integracji zmysłów raz rozwoju mózgu poprzez rozwój psychoruchowy dziecka oraz odkrywanie świata zabawą formami, strukturami, kolorami i zabawami sensoplastycznymi. Zajęcia wspierające rozwój dziecka za pośrednictwem poprzez ciekawą zabawę i doświadczenia ruchowe, dotykowe, wzrokowe oraz słuchowe.

Zajęcia dla dzieci w wieku 1 - 3 lat wraz z rodzicami.

Termin: 1 raz w tygodniu, 45 min.

Koszt: 100,00 zł/miesiąc lub 30zł/jednorazowy wstęp

Instruktor:

Justyna Lupa - trener sensoplastyki oraz Instruktor terapii zajęciowej. Pasjonatka sportu i zdrowego trybu życia. Certyfikowany Instruktor jogi dla dzieci wg. autorstwa Agnieszki Lasoty .Ukończony kurs instruktorski dla dzieci w wieku 2-5 i 2-17 Jessicy Fleming . Trener treningu kontroli złości.

Joanna Krysiak – pedagog rodzinny, terapeuta Integracji Sensorycznej, pedagog zabawy, trener, instruktor Smyko-multisensoryki, współzałożycielka krakowskiej Famigi, specjalizuje się w pracy z najmłodszymi dziećmi (0-3 lata) i ich rodzicami, w prowadzeniu zajęć i warsztatów dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym; od 12 lat prowadzi autorskie szkolenia dla pedagogów, rodziców oraz kursy zawodowe dla opiekunów w żłobkach oraz opiekunów dziennych. Autorka wielu programów edukacyjnych, zabaw oraz wierszyków dla najmłodszych. W pracy łączy różne metody i techniki wczesnego stymulowania rozwoju dzieci: integrację sensoryczną, umuzykalnianie (B. Strauss, E. Gordon, C. Orff); metodę Ruchu Rozwijającego W. Sherborne, sensorykę, pedagogikę cyrku.

Informacje i zapisy w Klubie Zgody.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE