Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Maluchowo - Klub Zgody - ZAJĘCIA ZAWIESZONE!

Zajęcia ruchowo-muzyczne w formie zabawy dla dzieci w wieku 2-3 lat, prowadzone przez pedagoga przedszkolnego.

Do udziału w tych zajęciach zapraszamy przyszłych przedszkolaków. Dzieci spędzając czas na wspólnej zabawie będą miały okazję do kształtowania relacji z rówieśnikami oraz rozwinięcia szeregu umiejętności. W ciepłej, domowej atmosferze przygotują się do rozstania z rodzicami i później łatwiej będzie im zaadoptować się w nowym środowisku. Maluchy będą ćwiczyły sprawność ruchową i manualną, procesy poznawcze, rozwijały spostrzegawczość, koncentrację oraz koordynację ruchową. Aktywności na zajęciach będą przypominały te podejmowane na etapie przedszkolnym: dzieci nauczą się nowych zabaw paluszkowych, ruchowych, muzycznych, plastycznych, poznają wiele piosenek, wyliczanek i wierszyków. Pedagog będzie rozmawiać z dziećmi m.in. na tematy związane ze zjawiskami atmosferycznymi i kalendarzem, rodziną, wyglądem i cechami rzeczy, porą roku.

Udział w zajęciach ułatwi dzieciom funkcjonowanie w grupie, wyrobienie pewnych nawyków, ukształtuje samodzielność i zaradność, wpłynie na rozwój emocjonalny, intelektualny i społeczny.

W zajęciach wraz z dziećmi uczestniczą rodzice lub dziadkowie wspierając swoje pociechy w zabawie w gronie rówieśników.

Zajęcia w grupie do 10 dzieci.

Termin: 2 razy w tygodniu (środy, piątki) w godz. 10.00-12.30.

Koszt: 140 zł / miesiąc

Informacje i zapisy w Klubie Zgody.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE