Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Bum orkiestra - Klub Zgody

Zajęcia umuzykalniające z wykorzystaniem bum bum rurek. Podczas zajęć wprowadzimy dzieci w świat muzyki, ruchu i kolorów oraz pomożemy pobudzić ich wyobraźnię – nie tylko tą muzyczną.

Termin: 2 x w tygodniu, zajęcia rozpoczną się w marcu

Koszt: 30,00 zł/miesiąc

Instruktor:

Kacper Chodurek – gitarzysta, uczestnik projektu muzycznego - zespołu Folk’n Roll organizowanego przez Staszowski Ośrodku Kultury, gdzie przez 1,5 roku grał na instrumentach perkusyjnych oraz afrykańskich. Doświadczenie muzyczne zdobywał również w Orkiestrze Huty Szkła Tadeusza Wrześniaka oraz Orkiestry Reprezentacyjnej Akademii Górniczo- Hutniczej . Na swoim koncie ma udział w nagraniu płyty pt. „Young Feelings”.

Informacje i zapisy w Klubie  Zgody.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE