Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Język angielski - Klub Zgody

Lekcje języka angielskiego, w których kładziemy nacisk na mówienie i porozumiewanie się.

Celem zajęć jest nabycie swobody wypowiadania się, zrozumienia wypowiedzi rodzimych użytkowników języka oraz udzielanie odpowiedzi niezależnie od poziomu zaawansowania.

Prowadzący ma podejście komunikatywne,  prowadzi dużą ilość ćwiczeń kształcących umiejętność mówienia i słuchania. Zajęcia prowadzone w grupie od 4 do 6 osób. Kurs prowadzi wymagający lektor, pasjonat, tłumacz i podróżnik - zajęcia na różnych poziomach zaawansowania.

Termin:

  • wtorki, godz. 17.00-18.00 (grupa zaawansowana)
  • wtorki, godz. 18.00-20.00 (grupa średnio zaawansowana)

Koszt: 160,00 zł/miesiąc - 8 zajęć lub 80,00 zł/miesiąc - 4 zajęcia 

Instruktor:

Zofia Włodarczyk - nauczyciel i lektor języka angielskiego. Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Jagiellońskim. Języka angielskiego uczyła się zarówno w szkołach za granicą (Kanada, Wielka Brytania), jak i w Polsce, zdając egzaminy TOEFL i CAMBRIDGE PROFICIENCY. Pełne kwalifikacje do nauczania zdobyła po ukończeniu kursu i egzaminie Przysposobienie do Nauczania Języków Obcych. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest tłumaczem w zakresie tłumaczenia pisemnego oraz ustnego. Podróżniczka i miłośniczka sportu, a także pasjonatka chodzenia po górach.

Informacje i zapisy w Klubie  Zgody.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE