Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Fitness dla kobiet - Klub Zgody

Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, stabilizujące, wzmacniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe.

Uczestnictwo w zajęciach fitness umożliwia:

  • Poprawę postawy i kształtu sylwetki
  • Redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej
  • Wzrost gęstości tkanki tłuszczowej
  • Poprawę wydolności krążeniowo- oddechowej
  • Zwiększenie wydajności układu immunologicznego
  • Redukcję stresu
  • Poprawę nastroju i samozadowolenia
  • Zwiększenie świadomości prowadzonego ruchu

Zajęcia w małej grupie do 10 osób. Do grupy można dołączyć w każdej chwili. 

Termin: wtorki w godz. 20.10 - 21.10

Koszt:

  • 60,00 zł/miesiąc (4 zajęcia po 60 min.)

Instruktor:

Zofia Włodarczyk - miłośnik wielu dyscyplin sportowych, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością: fitness – nowoczesne formy gimnastyki. W swoich zajęciach wykorzystuje nowoczesne techniki ćwiczeń do własnych choreografii z muzyką, w zajęcia wkłada dużo pozytywnej energii, którą zaraża uczestników zajęć. Najważniejsze jest dla niej zadowolenie i dobra zabawa uczestników.

W zastępstwie do czerwca 2019 r. zajęcia prowadzi:

Jadwiga DEC – absolwentka Krakowskiej Akademii Ekonomicznej, jej pasją jest sport i taniec. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością FITNESS – Nowoczesne formy gimnastyki. Ciągle doskonali swoje umiejętności poprzez szkolenia i warsztaty. Jest animatorem zabaw dziecięcych i mistrzem animacji.

Informacje i zapisy w Klubie Zgody.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE