Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Sztukarnia - Klub Zgody

Warsztaty artystyczne mające na celu odkrywanie świata plastycznego pełnego kolorów, form, ciekawostek ze świata twórczego i niebanalnej sztuki tworzenia czegoś z niczego. Podczas zajęć będziemy wykorzystywać różne techniki artystyczne – malarstwo, rysunek, wyklejanki, rękodzieło, up-recykling - oraz wiele innych. 

Termin: wtorek - godz. 17.30-18.30

Koszt: 55,00 zł/miesiąc

Instruktor:

Natasza Jurczyk – Studentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Ciepła osoba mająca wiele pomysłów na twórczy rozwój dzieci i młodzieży. Jej kreatywność i zamiłowanie do sztuki oczaruje na pewno niejednego.

Współprowadząca:

Karolina Chaczko – pracownik Klubu Zgody. Pasjonatka artystyczna, z zamiłowania do prac twórczych hobbistycznie zajmuje się między innymi tworzeniem decoupage, dekorowaniem oraz tworzeniem świec, mydełek oraz biżuterii. Lubi bawić się formą, fotografią i kolorami.

Informacje i zapisy w Klubie Zgody.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE