Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Hafciarstwo i inne robótki ręczne - Klub Wersalik

Z zachwytem przyglądasz się haftowanym motywom na ubraniach czy dodatkach? Potrafisz sam wyhaftować proste wzory i ornamenty? A może dopiero chcesz poznać to artystyczne rzemiosło? Zapraszamy na warsztaty hafciarskie dla dorosłych i młodzieży.

W hafciarskiej grupie zawsze raźniej! Serdecznie zapraszamy do wspólnego zdobywania hafciarskiej wiedzy i umiejętności. U nas najtaniej w całym Krakowie!
- Dowiesz się jak wyhaftować swój ulubiony motyw,
- Przygotujesz i dobierzesz odpowiedni materiał
- Zdobędziesz odpowiednią dawkę inspiracji!

W programie hafty:
- krzyżykowe,
-płaskie,
- sznureczkowe,
- wstążeczkowe,
- łańcuszek.

Dla wytrwałych:
- haft richelieu,
- haft angielski,
- mereżka
I wiele wiele innych!

Termin: wtorek - godz. 17.00-20.00

Koszt: 10 zł/zajęcia

Instruktor: Maria Góra

Więcej informacji oraz zapisy w Klubie Wersalik.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE