Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Szkółka Niezwykłej Plastyki - Klub 303

Kolorowe warsztaty artystyczne prowadzone w formie zabawy ze sztuką. Oparte na plastycznych technikach, m.in. graficznych, rzeźbienie w masie solnej, glinie, malowanie na szkle, rysunek węglem, batik, papier mâché, decoupage itp.

Zajęcia mają na celu zaciekawić Sztuką, być przyjemnością i relaksem. Rozwiną kreatywność i twórczy potencjał a także wrażliwość na kolor. Dzięki nim, dzieci poznają dokładny sposób w jaki przygotowuje się pracę daną techniką. Rozwiną wyobraźnię, myślenie twórcze i działanie w praktyce. Ćwiczenia pobudzą i rozwiną umiejętności wypowiadania swojego osobistego stosunku do otaczającego świata za pomocą linii, plamy, barwy i kształtu. Rozbudzą potrzebę obcowania z dziełami sztuki. Udoskonalą umiejętności współdziałania z innymi dziećmi.

Termin: do ustalenia po zebraniu się grupy

Koszt: 15zł /zajęcia (1x 90 min.)
Miesięczny koszt liczony jest na podstawie ilości zajęć w danym miesiącu

Informacje i zapisy w Klubie 303.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE