Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Zerówka cyrkowa - Klub 303

Magiczne warsztaty dla dzieci i młodzieży – zajęcia od 7 lat. Nauka żonglerki, balansu, rytmu, ruchu.

Zajęcia nastawione na naukę żonglerki (chustami, piłkami, obręczami, maczugami), kręcenie talerzami, diabolo, flower stickiem, kijem, poi, ćwiczenia równowagi na rola bola, slackline, szczudłach i monocyklu. Na zajęciach od podstaw uczymy żonglować, jeździć na monocyklu, chodzić na szczudłach. Każdy dzieciak jest w stanie nabyć takie umiejętności, każdy może na tym polu osiągnąć sukces. Duży nacisk oprócz rozwijania umiejętności sprawnościowych, koordynacji i koncentracji, refleksu i poczucia rytmu kładziemy na integrację grupową, współdziałanie, budowanie grupowej świadomości. Zerówka cyrkowa na swoim koncie ma już kilka występów podczas imprez organizowanych w Krakowie oraz udział w Projekcie Polsko-Francusko-Niemieckiej Wymiany Młodzieży na temat cyrku w Weimarze w Niemczech i w Plobannalec Lescnil we Francji.

Termin: środa, godz. 19.00-20.00

Koszt: 50 zł/semestr

Instruktor: Patryk Janus- animator teatru, instruktor cyrkowy oraz klaun występujący na ulicach i scenach w Europie (m.in. w Finlandii, Austrii, Niemczech, czy Turcji). Uczestnik wielu programów i aktywności Mardin, mieście w południowo-wschodniej Turcji, gdzie uczył sztuki cyrkowej dzieci lokalne i dzieci uchodźców z Syrii, Iraku i Afganistanu. Obecnie związany z Klubem 303 i projektem Smile Station - Stacja Uśmiech, którego jest koordynatorem.

Informacje i zapisy w Klubie 303.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE