Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Taniec - najmłodsi, dzieci, młodzież - Klub Mirage

Zajęcia łączą w sobie elementy różnych form tanecznych, dla efektywniejszego rozwoju motorycznego oraz muzykalnego dzieci. Celem kursu jest poszerzenie wyobraźni i pamięci ruchowej, poprawianie kondycji oraz wpływanie na pozytywny rozwój koordynacji u dzieci.

Na zajęciach uczestnicy będą mieć możliwość poznać popularne tańce integracyjne, choreografie hip-hopowe, oraz formy towarzyskie takie jak: polka, rock&roll, samba czy cha-cha-cha. Poziom zajęć jest dostosowywany do umiejętności dzieci, przez co program kursu jest elastyczny.

Zajęcia dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Termin: 1x w tyg. (45 min.)

Koszt: 12 zł/ zajęcia

Instruktor:
Natalia Kursa - z tańcem związana od 9 roku życia. Specjalizuje się w tańcu towarzyskim, w którym osiągnęła mistrzowską krajową klasę taneczną A zarówno w stylu standardowym jak i latynoamerykańskim. Jest także licencjonowanym instruktorem tańca sportowego. Brała udział w cyklicznych zajęciach oraz szkoleniach z zakresu baletu, tańca nowoczesnego, jazzu, oraz form towarzyskich takich jak salsa, tango argentino, lindy hop. Swoje umiejętności poszerzała także na zajęciach z jogi oraz aerobiku, co zaowocowało ukończeniem kursu instruktorskiego w dziedzinie fitnessu. Aktualnie zajmuje się tańcem zarówno jako nauczyciel, jak i jako teoretyk. Jest studentką ostatniego roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie zajmuje się analizą tańca jako zjawiska kulturowego, społecznego, artystycznego oraz sportowego.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE