Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Klub rodziców - Klub 303

Projekt Klubu Rodziców, Klub 303 realizuje od 2016 roku. W roku kulturalno – oświatowym 2019/2020 proponujemy Państwu oraz Waszym dzieciom spotkania w ramach: 

  • ZAJĘĆ MUZYCZNO-RUCHOWYCH

Są to zajęcia muzyczno-ruchowe przeplatane zajęciami plastycznymi z elementami sensoplastyki. Zabawy, które uwrażliwiają dzieci na rytm i muzykę, łączące się płynnie z zajęciami twórczymi dla dzieci, kładącymi nacisk na wykorzystanie przeróżnych materiałów dostępnych w naszej codzienności, nierzadko wtórnych, w niekonwencjonalny sposób; łączącymi tworzenie z doświadczaniem otaczającego świata. Zajęcia są prowadzone zawsze przez tego samego pedagoga, którego dzieci i rodzice znają, co pomaga obniżyć stres związany z udziałem w zajęciach.

Termin: środa 17.00-18.30

  • SPOTKAŃ ZE SPECJALISTĄ

Są to spotkania m.in. z pielęgniarką, logopedą, psychologiem, ratownikiem medycznym, dietetykiem. O wyborze specjalisty, dziedziny poruszanej na spotkaniu decydują rodzice.

Termin: spotkania realizowane cyklicznie, 1 raz w miesiącu.

  • KREATYWKA

Są to spotkania z specjalistami z dziedzin artystycznych, naukowych, pielęgnacyjnych. m.in. spotkania z aktorką, muzykiem, fotografem, lego robotyką, kosmetyczką, projektantką mody itp. O wyborze specjalisty i dziedziny decydują rodzice. Celem działania jest wsparcie rodziców w zakresie rozwoju artystycznego swoich dzieci ale także wsparcie rodziców w ich rozwoju osobistym, rozwoju ich zainteresowań, dbania o siebie.

Termin: spotkania realizowane cyklicznie, 1 raz w miesiącu - w sobotę lub niedzielę.

Koszt zajęć: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia, osoby posiadające Krakowską Kartę Rodzinną 3+ obowiązuje 50% zniżka.

Zajęcia dofinansowane ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

Więcej informacji oraz zapisy w Klubie 303.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE