Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

MAMY czas - Klub Wersalik

Zapraszamy rodziców i opiekunów na zajęcia rozwojowe z udziałem dzieci od pierwszych tygodni życia do wieku przedszkolnego. Zajęcia mają charakter spotkań w gronie rówieśników, co pozwala na rozwój społeczny dzieciaków a przy okazji daje rodzicom czas na rozmowę, wymianę doświadczeń i wzajemne wspieranie w gronie innych rodziców i opiekunów.

Na każdych zajęciach czeka na Was blok warsztatowy angażujący dzieci i opiekunów do wspólnej pracy i zabawy. Przy okazji poznajemy różnego rodzaju zabawy sensoryczne, artystyczne i dźwiękowe. Robimy także własne domowe kosmetyki oraz testujemy przepisy na proste smakołyków. Wszystko w trosce o rozwój maluszków i dobrą zabawę dla rodziców i opiekunów.

Termin: czwartki, godz. 11.00-13.00

Koszt zajęć: 1 zł/miesiąc

Instruktor: Renata Rogulska

Więcej informacji oraz zapisy w Klubie Wersalik.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE