Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Nauka gry na gitarze i ukulele - Klub Aneks

Zapraszamy na naukę gry na gitarze i ukulele. Zajęcia muzyczne uruchamiają kreatywność, rozwijają nowe umiejętności oraz są miłym sposobem na spędzenie wolnego czasu.

Punkt nacisku położony będzie na technikę gry, czytanie nut oraz rytmikę. Zajęcia prowadzone są w toku indywidualnym dlatego można zapisać się na nie w każdej chwili. Odbywają się w bezstresowej atmosferze.

Termin: piątek, zajęcia indywidualne w godz. 13.20 - 20.00

Koszt: 30,00 zł/45 min.

Instruktor:Paweł Przybylski - na gitarze gra od roku 2007 i od tego czasu. Uczęszczał do Szkoły muzycznej I stopnia nr 1 im. St. Wiechowicza w latach 2009-2011, do prywatnej szkoły muzycznej WokalArt w latach 2014-2015, oraz do Krakowskiej Szkoły Jazzu i Muzyki rozrywkowej (KSJiMR) w roku 2018. Bierze udział w wielu projektach muzycznych, między innymi: “Sebastian Najder & Paweł Przybylski”, “Hellhaven”, “Crave the sea”, “Toporki”. Dodatkowo udziela się jako muzyk sesyjny oraz studyjny. Bierze udział w licznych szkoleniach i warsztatach.

Informacje i zapisy w Klubie Aneks.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE