Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Klub Seniora - Koło nr 6 PZERiI - Klub Krzesławice

Klub Seniora to miejsce spotkań osób starszych , gdzie można porozmawiać z sąsiadem w podobnym wieku i wspólnie z nimi spędzić czas w miłej atmosferze.

Taka właśnie jest idea Klubów Seniora - mają integrować i wspierać aktywność osób starszych, ale przede wszystkim zapewniać im dobre towarzystwo i rozrywkę w pobliżu miejsca zamieszkania. Klub Seniora w Krzesławicach działa przy Kole nr 6 PZERiI od 2001 r. Jego członkowie otwarci są na gości i przyjmą w swe szeregi każdego kto zechce z nimi działać. W ramach klubu organizowane są imprezy okolicznościowe, warsztaty. Działa tam także zespół wokalny Krzesławianki prowadzony przez wolontariuszkę.

Koszt: bezpłatne

Informacje w Klubie Krzesławice.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE