Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Zajęcie

Pluszakowo - Klub Mirage

Pluszakowo to wyjątkowe zajęcia dla maluchów w wieku od 2 do 3 lat. Profesjonalnie skonstruowany program będzie służył: stymulacji psychomotorycznej dzieci, usprawnianiu motoryki małej i dużej, koordynacji wzrokowo-ruchowej, spostrzegawczości, pomoże rozwijać wyobraźnię. 

Dzięki wspólnej zabawie z rówieśnikami, dzieci nabierają coraz większej samodzielności, tak by móc z radością już za chwilę rozpocząć przedszkolną przygodę. Zajęcia łączą w sobie zabawy plastyczne, muzyczne wariacje, wierszyki, taniec, zabawę z wykorzystaniem rekwizytów. W zajęciach mogą brać udział opiekunowie.

Dzieci do lat 3 - obecność rodzica na zajęciach obowiązkowa.

Termin: 3 x w tygodniu (60 min.)

Koszt: 110 zł/miesiąc, 60 zł/pół miesiąc, 10 zł/zajęcia 

Instruktor:

Dorota Pałka - z wykształcenia jest nauczycielem. Studia dały jej teoretyczną podbudowę pod codzienną pracę. To na czym jej zależy to otwartość na wszelkie zabawy i nabywanie nowych umiejętności przez dzieci, a także czerpanie radości nawet z najmniejszych aktywności maluchów. W swoją pracę zawsze wkłada maksimum zaangażowania i entuzjazmu, by móc otrzymać uśmiech dziecka, który jest dla niej największą nagrodą

Informacje i zapisy w Klubie Mirage.

Powrót do listy zajęć...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE