Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Zakole - Relacje

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Święto Plonów w Kantorowicach

Święto Plonów w Kantorowicach

Słoneczna pogoda, wspaniała atmosfera i niesamowici ludzie – tak w skrócie można opisać tegoroczny Dzień Kantorowic. 25 sierpnia na Błoniach Kantorowickich odbyło się Święto Plonów. Mieszkańcy przyodziani w stroje krakowskie, zapach wypieków, a także muzyka zachęciły wielu mieszkańców do wspólnego biesiadowania.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Słoneczny Piknik w Klubie Kantorowice

Słoneczny Piknik w Klubie Kantorowice

Słońce, radość i zabawa – tak było podczas Pikniku Rodzinnego w Klubie Zakole. W niedzielę 2 czerwca od godz. 15 na Błoniach Kantorowickich pojawiły się rodziny z dziećmi, młodzież oraz seniorzy, by wspólnie świętować ten wspaniały dzień. Podczas festynu na scenie można było podziwiać występy artystyczne uczestników zajęć z Klubu Zakole, a także gościny występ Zespołu Baletowego Gaduły z zaprzyjaźnionego Klubu Zgody. Dodatkową rozrywką również był pokaz szarży ułańskiej, przejażdżka konno oraz zwiedzanie wozu strażackiego.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Zwycięska Kora - finał konkursu fotograficznego „Wiosna, ach to Ty”

Zwycięska Kora - finał konkursu fotograficznego „Wiosna, ach to Ty”

Małgorzata Przywara zwyciężyła w konkursie fotograficznym „Wiosna, ach to Ty”, zorganizowanym przez Klub Zakole Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Finałowa gala konkursu odbyła się 17 maja br. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Przewodniczący Rady Miasta Krakowa Dominik Jaśkowiec.

czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

STRONA 1/1

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE