Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualności
WYOBRAŹ SOBIE, ŻE W MIEŚCIE TEŻ JEST SUPER! Akcja Lato 2019 z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE W MIEŚCIE TEŻ JEST SUPER! Akcja Lato 2019 z Ośrodkiem Kultury Kraków-Nowa Huta

24 czerwca - 30 sierpnia 2019 r.

Pierwsze oznaki lata nadciągnęły nad Kraków. Wysokie temperatury sprawiły, że krótkie rękawki i spodenki wróciły do łask, a nasze myśli uciekają ku wakacyjnym planom. Być może część rodziców zaplanowała już wyjazdy swoich pociech na kolonie, do rodziny na wieś, a może na wspólny urlop za granicą. Tych rodziców, którzy jeszcze takich planów nie mają, Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza do zapoznania się z ofertą Akcji Lato 2019, bogatej w całe mnóstwo warsztatów i wycieczek po Krakowie i okolicach, bo „w mieście też jest super!”.

» czytaj więcej...

#zkulturąnawakacje

#zkulturąnawakacje

Akcja „#zkulturąnawakacje” Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta ma na celu promowanie odkrywania różnych kultur, udziału w wydarzeniach kulturalnych, a także kulturalnego zachowania w czasie naszych wakacyjnych podróży.

Podczas organizowanych przez Ośrodek Kultury imprez plenerowych oraz innych, na których pojawi się nasze stoisko promocyjne, rozdawać będziemy różne gadżety. Zachęcamy, aby zabrać je ze sobą na mniejsze i większe wakacyjne wyprawy, zrobić zdjęcie gadżetu i oznaczać je tytułowym hasztagiem na portalach społecznościowych.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

» czytaj więcej...

Czerwiec 2019 - program wydarzeń

Czerwiec 2019 - program wydarzeń

Program wydarzeń w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta na czerwiec 2019 r.

» czytaj więcej...

Czerwiec pod znakiem nowohuckich imprez plenerowych

Czerwiec pod znakiem nowohuckich imprez plenerowych

czerwiec 2019 r.

Choć nie zabrzmiał jeszcze ostatni dzwonek w szkołach, a wizja wakacyjnego urlopu dopiero jaśnieje na horyzoncie wielu z nas, słoneczne dni już teraz kuszą wypoczynkiem na świeżym powietrzu, budząc chęć do zabawy w długie ciepłe wieczory. Kalendarz nowohuckich wydarzeń w czerwcu wypełniony jest licznymi piknikami i festynami. Wiele z nich to propozycje klubów Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta.

» czytaj więcej...

Dzień Grębałowa - Tańce świata

Dzień Grębałowa - Tańce świata

16 czerwca 2019 r., godz. 16.00-23.00, ul. Styczna 1

Klub Dukat, Rada i Zarząd Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie i Towarzystwo Przyjaciół Grębałowa zapraszają na taneczny Dzień Grębałowa. Podrygująca Grecja, rozkołysana Brazylia, skoczna Belgia, falujące Hawaje a nawet sunący dostojnie Wiedeń – uczestnicy festynu tanecznym krokiem zwiedzą wspomniane miejsca, odkrywając skryte w ruchach i dźwiękach tajniki duszy ich mieszkańców.

» czytaj więcej...

Wiwat Wakacje w Nowej Hucie!

Wiwat Wakacje w Nowej Hucie!

Przy imprezach odbywających się w plenerze, każdy organizator marzy o pięknej pogodzie. Taka też dopisała w minioną sobotę 15 czerwca, kiedy w Krakowie odbywało się dużo wydarzeń. Jednym z nich był 59. koncert z cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! zatytułowany Wiwat Wakacje, którego scena stanęła nad Zalewem Nowohuckim.

» czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

Kosmiczne Święto Czyżyn

Kosmiczne Święto Czyżyn

W sobotę 8 czerwca, po miesiącach starannych przygotowań, z platformy 303 kosmodromu Czyżyny wystartowała rakieta do galaktyki atrakcji i niesamowitych pokazów. Kolejna edycja imprezy Święto Czyżyn. Dzielnica Czyżyny Dzieciom w tym roku doczekała się prawdziwie nieziemskiej oprawy.

» czytaj więcej...  |  zobacz galerię zdjęć...

59. Nowa Huta. Dlaczego Nie?! – Wiwat Wakacje!

59. Nowa Huta. Dlaczego Nie?! – Wiwat Wakacje!

15 czerwca 2019 r. - godz. 16.00, Zalew Nowohucki, ul. Bulwarowa

Ulubieniec krakowskiej publiczności, piosenkarz Jacek Wójcicki oraz dziecięcy zespół wokalno-instrumentalny Jakubowe Muszelki wystąpią podczas koncertu plenerowego, którym obchodząca w tym roku 70-lecia istnienia najmłodsza dzielnica Krakowa przywita nadchodzące lato i wakacje. 59. edycja cyklu Nowa Huta. Dlaczego Nie?! odbędzie się 15 czerwca nad Zalewem Nowohuckim. Początek koncertu o godzinie 16:00.

» czytaj więcej...

Dzień Branic w rytmie disco

Dzień Branic w rytmie disco

15 czerwca 2019 r. - godz. 16.00-23.00, ul. Gen. M. Karaszewicza-Tokarzewskiego 29

Klub Herkules i Rada Dzielnicy XVIII Nowa Huta zapraszają na festyn rodzinny z okazji Dnia Branic. W klimat dyskotekowej zabawy wprowadzi młodszych i starszych uczestników prowadzący imprezę Krzysztof Karolczyk, zapraszając do wspólnych tańców, konkursów i rozgrywek.

» czytaj więcej...

» więcej aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE