Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Zgody - O klubie

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Klub Ośrodka Kultury
Tańcem opowiadam, fot. AG Studio G. Wawrzonek
Mikołajki w Klubie Malucha, fot. AG Studio G. Wawrzonek

Informacje o klubie:

W dniach rozpoczęcia gry miejskiej Zapomniane oblicza Nowej Huty w terminach: 24 października, 31 października, 14 listopada, dyżur w siedzibie os. Zgody 1 będzie w godz. od 13.00-16.00.

Uprzejmie informujemy, że prace przygotowawcze w nowym lokalu klubu na os. Słonecznym jeszcze trwają. Otwarcie klubu przewidujemy na połowę grudnia. Wówczas zaprosimy mieszkańców na uroczyste otwarcie Klub.

Do tego czasu pracownicy Klubu dyżurują w siedzibie Biura Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (os. Zgody 1) w: poniedziałki, środy w godz. od 12.00-15.30. Zainteresowanych ofertą Klubu zapraszamy do kontaktu osobistego w godzinach dyżurów lub telefonicznie 504 419 158 , w godz. 12.00-19.00 lub mailowo zgody@krakownh.pl.

Kierownik:

Elżbieta Ratajewska

Dane teleadresowe:


Telefon: 504 419 158
Email: zgody@krakownh.pl

Dojazd:


Klub na mapie:


Lista pozostałych klubów

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE