Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Klub Zgody - O klubie

O klubie  |  Zajęcia  |  Aktualności  |  Relacje  |  Galeria zdjęć  |  Usługi

Klub Ośrodka Kultury
Tańcem opowiadam, fot. AG Studio G. Wawrzonek
Mikołajki w Klubie Malucha, fot. AG Studio G. Wawrzonek

Informacje o klubie:

Klub mieści się na os. Zgody w centrum Nowej Huty, w sąsiedztwie Urzędu Miasta Krakowa oraz Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej i posiada dogodny dojazd – w pobliżu są przystanki tramwajowe i autobusowe. W Klubie prowadzona jest działalność na rzecz społeczności lokalnej w każdym wieku: od najmłodszych po seniorów. Prowadzone są liczne zajęcia i imprezy okolicznościowe dla dzieci i dorosłych.

W Klubie działa zespół baletowy Gaduły. W zespole tańczą dzieci od 5 do 14 roku życia. Dzieci podzielone są na 2 grupy: zerówkę baletową i zespół tańczący. Gaduły biorą udział w koncertach charytatywnych na rzecz starszych i samotnych ludzi oraz chorych dzieci, a także w imprezach plenerowych, okazjonalnych i przeglądach tanecznych.

Kierownik:

Elżbieta Ratajewska

Dane teleadresowe:

os. Zgody 1
31-949 Kraków

Telefon: 12 644 24 32; 504 419 158 (poniedziałek-piątek 9.30-20.00)
Email: zgody@krakownh.pl

Dojazd:


Klub na mapie:


Lista pozostałych klubów

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE