Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualności

Filtr wyszukiwania:  

Karnawałowe utwardzanie parkietu

Karnawałowe utwardzanie parkietu

Klub Dukat

22 lutego 2020 r. - godz. 19.00-02.00, ul. Styczna 1

Karnawałowe Utwardzanie Parkietu to nic innego jak zapustowe last minut, czyli okazja do spędzenia końcówki karnawału w tańcu przy doskonałej muzyce. Na uczestników – dorosłych i seniorów - czeka moc atrakcji i konkursy z nagrodami. Wybierzemy Miss i Mistera Karnawału. Organizatorzy zaplanowali także gorący posiłek i bufet kawowy.

Jeżeli nie macie z kim zostawić dzieci, istnieje możliwość zorganizowania za dodatkową opłatą opieki animatora (20 zł/dziecko - przy min. 4 dzieci). Dla najmłodszych zapewniamy słodki poczęstunek.

Wstęp: 50 zł/osoba

czytaj więcej...

Cyrkowi Przyjaciele – sezon 13, odcinek 40: „Ten z urodzinami Magdy”

Cyrkowi Przyjaciele – sezon 13, odcinek 40: „Ten z urodzinami Magdy”

Klub 303

22 lutego 2020 r. - godz. 18.00-20.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

Miłość, śmiech i najlepsi przyjaciele, jakich można sobie wymarzyć. To wszystko dał nam CYRK, który dostaliśmy od Klubu 303 (a jeszcze dokładniej - od Magdy – jego instruktorki i kierowniczki). Tym wszystkim chcielibyśmy się dzielić dalej, dlatego 22 lutego 2020 r. od 18.00 do 20.00 zapraszamy na os. Dywizjonu 303 nr 1. Cyrkowi "Przyjaciele", to wydarzenie tytułem nawiązujące do kultowego komediowego serialu telewizyjnego, ale również do rzeczywistości. Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta “wychował” już trzy pokolenia cyrkowców i nie zamierza przestać! Tego dnia, wychowankowie Klubu 303 wraz ze swoimi cyrkowymi (i nie tylko!) przyjaciółmi oraz ze specjalnymi gośćmi z Państwowej Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku zaprezentują bogaty cyrkowo-muzyczny program artystyczny.

Wstęp wolny!

czytaj więcej...

Bajkowy karnawał dla dzieci

Bajkowy karnawał dla dzieci

Klub Dukat

21 lutego 2020 r. - godz. 17.00-19.00, ul. Styczna 1

Bajkowy Karnawał dla Dzieci w Klubie Dukat to propozycja wyjątkowej zabawy z mnóstwem atrakcji. Gościem specjalnym będzie Czerwony Kapturek, który pomoże dzieciom stworzyć karnawałowe maski oraz tanecznym krokiem poprowadzi zwiedzanie bajkowej krainy, w jaką tego popołudnia zamieni się Klub Dukat. Uczestnicząc w zabawach i odpowiadając prawidłowo na bajkowe pytanie dzieci otrzymają słodkości, z czego na pewno ucieszy się Zębowa Wróżka ;)

Wstęp: 10 zł/dziecko, opiekun - wstęp wolny

czytaj więcej...

Rodzinny bal karnawałowy w Klubie Pod Kasztanami

Rodzinny bal karnawałowy w Klubie Pod Kasztanami

Klub Pod Kasztanami

20 lutego 2020 r. - godz. 15.30-17.30, ul. Płoszczyny 1

Quizy, zabawy z chustą, konkursy z nagrodami i liczne atrakcje dla dzieci mają w planie organizatorzy balu karnawałowego w Klubie Pod Kasztanami. Animatorki z Uniwersytetu Pedagogicznego poprowadzą warsztaty plastyczne oraz będą malować twarze. Dla uczestników przygotowany zostanie poczęstunek.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Babski Comber

Babski Comber

Klub Karino

18 lutego 2020 r. - godz. 17.00, ul. Truskawkowa 4

Po raz piąty Klub Karino zaprasza do udziału w Babskim Combrze - imprezie kultywującej lokalne obrzędy. Babski Comber odbywa się co roku pod koniec karnawału, a jego tradycja sięga średniowiecza. Inscenizacja dawnych zwyczajów w wykonaniu Grupy Obrzędowej z Chałupek, kuglarski pokaz popularnych kobiecych zawodów, występ zespołów Nutki i Kościelanki oraz przygotowane specjalnie na tę okazję przez grupę Aktywnych Kobiet z Klubu Karino ciepłe pączki, faworki, karnawałowe róże i rogaliki, pozwolą hucznie i słodko podsumować karnawał. Wydarzenie poprowadzi Krzysztof Karolczyk, a to znak, że nie zabraknie zabaw i ciekawych konkursów.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

O!Statki! - zabawa karnawałowa dla dzieci

O!Statki! - zabawa karnawałowa dla dzieci

Klub Wersalik

18 lutego 2020 r. - godz. 15.30-18.00, os. Ogrodowe 15

Serdecznie zapraszamy dzieci do wspólnej zabawy ostatkowej w Wersaliku! Tym razem zakończymy karnawał w prawdziwie morskich klimatach. W programie rejsu zabawy animacyjne, tańce, poczęstunek oraz wybór króla i królowej balu! Mile widziane wodno-morskie i pirackie przebrania! Obowiązują wcześniejsze zapisy i wpłata.

Wstęp: 10 zł/dziecko

Płatności można dokonać bezpośrednio w Klubie Wersalik lub przelewem na konto bankowe Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta (Bank Pekao S.A. 86 1240 4722 1111 0000 4854 7309) z zaznaczeniem: nazwy Klubu, nazwy zajęć oraz imienia i nazwiska uczestnika.

czytaj więcej...

Klub Rodziców: CYRKOMOTORYKA

Klub Rodziców: CYRKOMOTORYKA

Klub 303

15 lutego 2020 r. - godz. 13.30-14.30, os. Dywizjonu 303 nr 1

Klub 303 zaprasza na Cyrkomotorykę - nowe zajęcia w ramach Klubu Rodziców dla rodziców z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat. Pierwsze spotkanie już 15 lutego. Cyrkomotoryka jest twórczym rozwinięciem popularnej metody pracy z małymi dziećmi Weroniki Sherborne. Pozwala wspierać rozwój człowieka oraz działać terapeutycznie, wykorzystując najbardziej uniwersalny język – mowę ciała i podstawowe formy kontaktu międzyludzkiego, takie jak dotyk, ruch czy wzajemne relacje fizyczne.

Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy w Klubie 303: tel. 12 681 39 78, klub303@krakownh.pl)

Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Z KKR3+ 50% zniżka. Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.

czytaj więcej...

23. Cyrkowa Sobota: Zakochani w Cyrku

23. Cyrkowa Sobota: Zakochani w Cyrku

Klub 303

15 lutego 2020 r. - godz. 10.00-13.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

Dzień Zakochanych… w Cyrku, czyli warsztaty cyrkowe dla małych i dużych. Czy wiecie, że 15 lutego (czyli dzień po Dniu Zakochanych) obchodzony jest Dzień Zakochanych w Cyrku? Święto znane było już w średniowieczu, kiedy to hucznie świętowali je kuglarze występujący na dworach i ulicach miast i miasteczek w całej Europie (i nie tylko!). Już wtedy artyści pałający się sztuką cyrkową zwykli życzyć sobie: „Gdy ci smutno - nie szlochaj, tylko w cyrku się zakochaj”. Te życzenia trafiły na stałe do wielkiego kanonu starocyrkowych przysłów. Dlatego życzymy Wam wiele miłości w życiu - również do cyrku. Okazja do zakochania się w sztuce cyrkowej nadarzy się podczas DWUDZIESTEJ TRZECIEJ Cyrkowej Soboty! Znów spotkajmy się w Klubie 303, gdzie wraz z naszymi instruktorami będziecie mogli balansować, podrzucać, kręcić, upuszczać i - przede wszystkim - dobrze się bawić!

Wstęp wolny

czytaj więcej...

Zawsze tam gdzie Ty.... - walentynkowy koncert zespołu Abraxas

Zawsze tam gdzie Ty.... - walentynkowy koncert zespołu Abraxas

Klub 303

14 lutego 2020 r. - godz. 19.00-21.00, os. Dywizjonu 303 nr 1

Jedni mówią o nich wprost. Inni - wyrażają je poezją, muzyką, słowami piosenek. Jeszcze inni - prostym życzliwym gestem lub symbolicznym podarunkiem. Są inspiracją artystów, muzyków i poetów od zarania dziejów. Mowa oczywiście o uczuciach, które w walentynkowe święto wybrzmiewają pod przeróżnymi postaciami. W walentynkowy wieczór Klub 303 serdecznie zaprasza dorosłych w każdym wieku na spotkanie z najpiękniejszymi piosenkami o miłości, które wykona zespół ABRAXAS.

Wstęp wolny.

czytaj więcej...

Zakole Poezji - Strofy dla zakochanych

Zakole Poezji - Strofy dla zakochanych

Klub Zakole

14 lutego 202 r. - godz. 19.00, ul. Zakole 31

Klub Zakole zaprasza na wieczory poezji w kameralnej i wyjątkowej atmosferze. Malownicze położenie budynku sprzyja czytaniu wierszy oraz długim i inspirującym rozmowom. „Zakole Poezji” to cykliczne spotkania poświęcone interpretacji poezji o różnorodnej tematyce.
Kolejne spotkanie z cyklu to prezentacja najpiękniejszych wierszy i listów miłosnych. W Święto Zakochanych chcemy wraz z uczestnikami spotkania przenieść się w niezwykły świat uczuć.

Wstęp: 1 zł

czytaj więcej...

STRONA 2/388

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE