Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Dzień Kantorowic

Dzień Kantorowic

Klub Zakole

25 sierpnia 2018 r. - godz.15.00, os. Kantorowice, ul. Zakole

Stowarzyszenie „Nasze Kantorowice”, Rada Dzielnicy XVII Wzgórza Krzesławickie i Klub Zakole serdecznie zapraszają na Dzień Kantorowic – Święto Plonów.
Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: konkursy, gry i zabawy dla dzieci, występ iluzjonisty, prezentację działalności Klubu Zakole – pokaz zumby i fitness oraz recital Oliwii – lokalnej artystki, pokaz gry Speed-Bal KRK, występ dzieci z przedszkola „Kolorowy Obłoczek”, występ grupy tanecznej - uczestniczek zajęć Szkoły Tańca Equrrola Dance, turniej strzelecki prowadzony przez Ligę Obrony Kraju. Święto osiedla zakończy zabawa taneczna przy muzyce zespołu Telex.

Wstęp wolny!

Ponadto najmłodsi uczestnicy imprezy mogą wziąć udział w zabawach i grach przygotowanych przez wolontariuszy oraz pracowników programu aktywności lokalnej „Po prostu ZIK” w Krakowie. Na dzieci czekać będzie też stanowisko malowania twarzy oraz mini wesołe miasteczko. Starszych ucieszy na pewno ogródek gastronomiczny i turniej strzelecki, a dla wszystkich przewidziano także przejażdżki zabytkowym autobusem tzw. ogórkiem, pokazy straży pożarnej i prezentację działalności Straży Miejskiej.

Impreza odbędzie się przy wsparciu finansowym ArcelorMittal Poland SA.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE