Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Dzień Kobiet i Mężczyzn w Klubie Dukat

Dzień Kobiet i Mężczyzn w Klubie Dukat

Klub Dukat

Klub Dukat już trzeci rok z rzędu łączy dwa wydarzenia - Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn w jedno bardzo miłe spotkanie. W tym roku mężczyźni z Towarzystwa Przyjaciół Grębałowa obdarowali Panie kwiatami i komplementami, a dla wszystkich gości przygotowali słodkości. W podziękowaniu usłyszeli piosenkę: "Chłopy! Ach! Te Chłopy! Czym by bez nich był ten świat!?...".

Kolejnym punktem programu - zapowiedzianym przez Kierownik Klubu Annę Waligórską-Dynowską -była artystyczna odpowiedź Klubowej Grupy Poetica na szereg pytań związanych z relacjami między kobietą a mężczyzną zatytułowana „Ach te Baby!”. Autorką scenariusza i reżyserką spektaklu jest Magdalena Rutkowska-Oliwa.

W humorystycznej fabule znalazło się miejsce na istotne pytania dotyczącej sfery uczuciowej i emocjonalnej obojga płci. W którym momencie mężczyzna orientuje się, że właśnie ta kobieta jest wybranką na całe życie? Jaki wpływ ma kobieta na tego jedynego? Jakie relacje budują, a jakie rujnują związek? O czym marzy dziewczyna? Poszukiwanie odpowiedzi na te trudne pytania przyniosło szereg ciekawych spostrzeżeń, a wśród nich to, że dobry sąsiad jest na wagę złota, że Panowie mogą oszaleć na punkcie zielonych oczu, a z zalotów żuka do biedronki i tak nic nie wynika….

Gromkie brawa otrzymali wszyscy Członkowie Grupy Teatralnej w składzie: Lidia Michalik, Alicja Mścichowska, Grażyna Piotrowicz, Zofia Nowak, Renata Bobowiec, Kazimierz Niemierka, Jacek Cieśniarski, Edyta i Konrad Patoła oraz gość specjalny - Jarosław Szwec, który nie tylko brawurowo poprowadził całe spotkanie, ale i wykonał na zakończenie tytułową piosenkę - "Ach te Baby".

Po zakończonym programie artystycznym życzenia uczestniczkom spotkania złożyli Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krakowa Sławomir Pietrzyk oraz Przewodniczący Rady Dzielnicy XVII Andrzej Dziedzic.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE