Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
Angel's Voice - koncert operowy Yuliyi Ponomar

Angel's Voice - koncert operowy Yuliyi Ponomar

Klub Wersalik

16 marca 2019 r. - godz. 18.00, os. Ogrodowe 15

Najpiękniejsze przeboje z repertuaru znanych światowych śpiewaków operowych zabrzmią 16 marca w Klubie Wersalik za sprawą koncertu "Angel's Voice". Przed słuchaczami wystąpi Yuliya Ponomar - absolwentka Narodowej Akademii Muzycznej im. P. I. Czajkowskiego w Kijowie oraz Akademii Muzycznej w Krakowie.

Artystka zaśpiewa utwory Wojciecha Kilara i Davida Garretta, pieśni kojarzone z wykonaniami Andrei Bocellego, Sarah Brightman, Luciano Pavarottiego, Katelin Jenkins, Emmy Shapplin, Maleny Ernman czy grupy Il Divo.

Yuliya Ponomar jest laureatką licznych konkursów wokalnych, zarówno na Ukrainie, jak i w Polsce. W 2016 r. zdobyła wyróżnienie w Konkursie Operetkowo-Musicalowym im. Iwony Borowickiej. Koncertuje na polskiej i zagranicznej scenie muzycznej. W 2017 r. wystąpiła podczas Europejskiej Gali Operowo-Operetkowej im. Bogusława Kaczyńskiego w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Od kilku lat współpracuje z Orkiestrą Straussowską „Obligato”, zachwycając publiczność swoimi interpretacjami zarówno arii operowych, jak i utworów muzyki filmowej.

Wstęp 10 zł/os. Sprzedaż biletów od godz. 17:00
Impreza dofinansowana jest ze środków Rady Dzielnicy XVIII - Nowa Huta

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE