Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta, Kluby
Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta
Aktualność
To i owo - wernisaż w Klubie Mirage

To i owo - wernisaż w Klubie Mirage

Klub Mirage

1 lutego w Klubie Mirage odbył się wernisaż wystawy malarstwa Zofii Kamińskiej. Spod pędzla malarki wychodzą kwiaty, pejzaże, a ostatnio również malarskie formy abstrakcyjne. Całość ujęta jest w wysmakowanej i przemyślanej kolorystyce. Talent i duży zmysł obserwacji pozwalają artystce sięgać po najtrudniejsze tematy, ze swobodą i radością tworzenia przenosić je na płótno i papier. Zdecydowana barwa nadaje pracom niepowtarzalnego charakteru i nie pozwala przejść obojętnie obok żadnej z nich.

Uroczysty charakter spotkania podkreślił koncert muzyki klezmerskiej w wykonaniu LIAITA DUO w składzie Karolina Mars i Mariusz Kruczała.

Wystawę można zwiedzać do końca lutego.

powrót do listy aktualności...

  

Administratorem podanych przez Ciebie danych jest Ośrodek Kultury Kraków-Nowa Huta (OKNH), os. Zgody 1, 31-949 Kraków. O ile nic innego nie wynika z kontekstu i treści wpisów w formularzu, wprowadzane dane osobowe będą przetwarzane przez OKNH w celu wystosowania odpowiedzi na Twoje zapytanie oraz prowadzenia z Tobą ewentualnej korespondencji. Przekazane przez Ciebie dane zostaną usunięte po okresie 24 miesięcy od ostatniego kontaktu. Nie będą przekazywane innym podmiotom w rozumieniu RODO. Masz prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: rodo@krakownh.pl oraz usunięcia poprzez przesłanie wniosku w formie elektronicznej na adres: biuro@krakownh.pl.

 

WCZYTYWANIE